Wyniki wyborów w naszej gminie


Znamy wyniki wyborów Wójta Gminy Jabłonna. W niedzielnych wyborach ważny głos oddało 6 837 uprawnionych do głosowania. Żaden z kandydatów nie uzyskał wymaganej liczby głosów (3 419). W drugiej turze wyborów Wójta Gminy wezmą udział Olga Muniak i Jarosław Chodorski. 
 
Muniak Olga (KWW Olgi Muniak) – 2 272
Chodorski Jarosław (KWW Chodorski Jarosław) – 1 544
Garbaczewski Zbigniew (KWW Zbigniewa Garbaczewskiego) – 1 468
Kurek-Mosakowski Waldemar (KWW JEDNA JABŁONNA) – 881
Czauderna Radomir (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 672
 
Radni Chotomowa:
Okręg nr 8:    Marta Lipińska
Okręg nr 9:    Adam Krzyżanowski 
Okręg nr 10:  Arkadiusz Syguła
Okręg nr 11:  Witold Wojciech Modzelewski
Okręg nr 12:  Mariusz Grzybek
 
Pozostałe okręgi w “czytaj dalej” 

Okręg nr 8: Dąbrowa Chotomowska
WYGRYWA: Marta Lipińska (KWW Olgi Muniak) – 116 głosów
Radomir Jerzy Czauderna (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 82 głosów
Jan Marcin Korzeniowski (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO) – 45 głosów
Tomasz Andrzej Uchman (KW Inicjatywa Obywatelska) – 52 głosów

Okręg nr 9: Chotomów
WYGRYWA: Adam Krzyżanowski (KWW Adam Krzyżanowski) – 175 głosów
Hanna Agnieszka Jędrzejczak, (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 24 głosy
Anna Izabella Cichocka, (KWW Chodorski Jarosław) – 33 głosy
Grażyna Jadwiga Andrisyan, (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO) – 98 głosów
Edyta Anna Czyżewska, (KWW Olgi Muniak) – 92 głosy
Marek Kaczyński, (KW Inicjatywa Obywatelska) – 28 głosów

Okręg nr 10: Chotomów
WYGRYWA: Arkadiusz Syguła, (KWW Nasz Piękny Chotomów) – 174 głosy
Arkadiusz Mikuręda, (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 90 głosów
Jacek Maciej Łabędź, (KWW JEDNA JABŁONNA) – 14 głosów
Hubert Domiński, (KWW Chodorski Jarosław) – 25 głosów
Aneta Katarzyna Mrozek, (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO) – 102 głosy
Danuta Teresa Saks, (KWW Olgi Muniak) – 118 głosów

Okręg nr 11: Chotomów
WYGRYWA: Witold Wojciech Modzelewski, (KWW Witold Modzelewski) – 211 głosów
Piotr Tomasz Daniszewski, (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 53 głosy
Eliza Katarzyna Klimek, (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO) – 86 głosów
Iwona Stanisława Gontarska, (KWW Olgi Muniak) – 87 głosów
Paulina Głuśniewska, (KWW Wspólnota Lokalna) – 22 głosy
Leokadia Latek, (KW Inicjatywa Obywatelska) – 42 głosy
Teresa Borkowska, (KW Prawica) – 20 głosów

Okręg nr 12: Chotomów
WYGRYWA: Mariusz Grzybek, (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO) – 351 głosów
Jan Michalski, (KWW Olgi Muniak)- 151 głosów
Irena Szymczak, (KWW Wspólnota Sąsiedzka) – 92 głosy
Okręg nr 13:Chotomów
WYGRYWA: Bogumiła Majewska, (KWW Olgi Muniak) – 128 głosów
Ewa Maria Biernacka, (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 34 głosy
Artur Antoni Rochnowski, (KWW Chodorski Jarosław) – 41 głosów
Beata Katarzyna Kenig, (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO) – 70 głosów
Krzysztof Artur Chmielewski, (KW Inicjatywa Obywatelska) – 53 głosy

 


 

Okręg nr 1: Jabłonna
WYGRYWA: Włodzimierz Kowalik (KWW Olgi Muniak) – 156 głosów
Janusz Niemyski (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 72 głosy
Joanna Józefowicz (KWW Chodorski Jarosław) – 68 głosów
Dorota Kobus (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO) – 124 głosy
Jan Antoni Wodzyński (KWW Wspólnota Lokalna) – 65 głosów

Okręg nr 2: Jabłonna
Marek Zieliński (KWW Olgi Muniak) – 119 głosów
Marzena Krystyna Szafrańska (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 35 głosów
Anna Maria Kieliszczyk (KWW JEDNA JABŁONNA) – 34 głosy
Agnieszka Ilska (KWW Chodorski Jarosław) – 41 głosów
Adam Piotr Szarubko (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO) – 63 głosy
Mirosław Stanisław Urbański (KWW Wspólnota Lokalna) – 105 głosów

Okręg nr 3: Jabłonna
WYGRYWA: Paweł Henryk Krajewski (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO) – 105 głosów
Dariusz Robert Biernacki (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 46 głosów
Piotr Tomasz Mazurkiewicz (KWW JEDNA JABŁONNA) – 56 głosów
Lidia Górka (KWW Chodorski Jarosław) – 51 głosów
Mariusz Mówiński (KW Stowarzyszenia Jabłonna) – 53 głosy
Magdalena Skrzypińska (KWW Olgi Muniak) – 69 głosów
Adam Michał Piątkowski (KWW RJ) – 76 głosów

Okręg nr 4: Jabłonna
WYGRYWA: Zenon Waldemar Chojnacki (KWW ZENONA CHOJNACKIEGO) – 101 głosów
Anna Murawska-Furmanek (KWW JEDNA JABŁONNA) – 96 głosów
Iwona Korzeniewska (KWW Chodorski Jarosław) – 75 głosów
Elżbieta Stanisława Tabisz (KWW Olgi Muniak) – 87 głosów
Halina Zwierzchlewska (KWW Haliny Zwierzchlewskiej) – 46 głosów

Okręg nr 5: Jabłonna
WYGRYWA: Artur Adam Szymkowski (KW Stowarzyszenia Jabłonna) – 196 głosów
Martyna Gatkowska (KWW JEDNA JABŁONNA) – 49 głosów
Marek Kowalski (KWW Chodorski Jarosław) – 108 głosów
Agata Elżbieta Lindner (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO) – 108 głosów
Michał Tyc (KWW Olgi Muniak) – 70 głosów
Michał Wójcik (KWW Wspólnota Lokalna) – 26 głosów
Grzegorz Paweł Wolak (KWW Nasza Gmina Jabłonna) – 24 głosy

Okręg nr 6: Jabłonna
WYGRYWA: Tomasz Wodzyński, (KWW Niezależny Dla Jabłonny) – 145 głosów
Olga Marta Drewnik (KWW JEDNA JABŁONNA) – 47 głosów
Ewa Wysocka (KWW Chodorski Jarosław) – 61 głosów
Justyna Lasota-Kijora (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO) – 44 głosy
Mariusz Ostaszewski, (KWW Olgi Muniak) – 21 głosów
Barbara Oleksiak, (KWW Wspólnota Lokalna) – 27 głosów
Rafał Ignacy Kwiatkowski (KWW RAFAŁA KWIATKOWSKIEGO) – 58 głosów

Okręg nr 7: Jabłonna
Wojciech Maksymilian Nowosiński, (KWW Chodorski Jarosław) – 96 głosów
Lidia Boryczka (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 16 głosów
Anna Maria Mosakowska (KWW JEDNA JABŁONNA) – 29 głosów
Andrzej Marek Szarliński (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO) – 63 głosy
Rafał Wodzyński (KWW Niezależny Dla Jabłonny) – 50 głosów
Bogusława Kukla (KWW Olgi Muniak) – 58 głosów
Jacek Fonder (KWW Wspólnota Lokalna) – 70 głosów

Okręg nr 14: Rajszew, Skierdy
WYGRYWA: Dorota Krystyna Świątko, (KWW Olgi Muniak) – 197 głosów
Hubert Stefan Świętlicki, (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 64 głosy
Joanna Górczyńska, (KWW JEDNA JABŁONNA) – 36 głosów
Beata Ilona Małolepsza, (KWW Chodorski Jarosław) – 78 głosów
Łukasz Maciej Walczak, (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO) – 82 głosy
Piotr Leszek Bieliński, (KW Inicjatywa Obywatelska) – 38 głosów
Okręg nr 15: Boża Wola, Janówek Drugi, Suchocin, Trzciany, Wólka Górska.
WYGRYWA: Teresa Hanna Gałecka, KWW Chodorski Jarosław – 212 głosów
Małgorzata Marjańska, (KWW JEDNA JABŁONNA) – 61 głosów
Adrian Podłucki, (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO) – 70 głosów
Artur Janusz Bułka, (KWW Olgi Muniak) – 129 głosów