Pytania do P. Agaty

Masz sprawę do Sołtysa - p. Agata Lindner odpowiada na pytania :)

Pytania do P. Agaty

Postprzez on » 25 lut 2011, o 09:15

Witam Pani Agato,

Od wyborów minęło już trochę czasu :-) Czy ma Pani informacje na jakim etapie jest sprawa naszej "Leśnej" Co z parkującymi samochodami (Czy Gmina wypracowała już rozwiązanie tego problemu?). Czy jest nadzieja na spowolnienie pseudokierowców piekarni i innych oszołomów jadących pod naszymi oknami z ogromną prędkością i obłędem w oczach (ponoć służbowe auto najlepsze - co tam progi zwalniające) myślę że progi są stanowczo za małe. Serdecznie pozdrawiam licząc na szybką odpowiedź w tej kwestii
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Postprzez agata122 » 25 lut 2011, o 11:22

Bardzo żałuję że mieszkańcy interesują się swoją sprawą jedynie wirtualnie .Na zebraniach wiejskich sprawa ta jest poruszana prawie zawsze ale wychodzi na to że jedynie sołtysowi czyli mi sprawa ta leży na sercu,bo sami mieszkańcy ulicy Leśnej na zebrania nie przychodzą.
Na ostatnim Zebraniu Wiejskim był jeden mieszkaniec ulicy Leśnej ,który był zainteresowany pozytywnym załatwieniem spraw związanych z ulicą Leśną natomiast przeciwników było ze dwudziestu.Jak ja widzę załatwienie sprawy-trzeba zobligować wszystkie Wspólnoty mieszkaniowe a jest ich chyba sześć żeby ich reprezentanci uczestniczyli w takich zebraniach .
Zawsze ponadto jestem gotowa do rozmów i do współpracy w każdym temacie i jako sołtys i jako radna z mieszkańcami czy Zarządem Wspólnot mieszkaniowych ale w całej mojej kadencji ani razu taka potrzeba nie została zasygnalizowana żadna Wspólnota nie nie zgłosiła chęci współpracy, na żadne zebranie wasze nie zostałam zaproszona .
Jeśli chodzi o wolne miejsca parkingowe na waszym osiedlu to ponoć ciągle takie miejsca są do kupienia , tylko nabywców brak.
W marcu mam jestem dostępna w swoim biurze codziennie od godz. 8.15 do 16 ul. Modlińska 102 bądź pod tel. 502 216 782 zapraszam do współpracy.

Agata Lindner
[scroll]Zapraszam do współpracy 502 216 782 [/scroll]

Obrazek
agata122

Re:

Postprzez gooreck » 25 lut 2011, o 19:42

Droga Pani Agato,

jestem bardzo zainteresowany namiarem na osobę/organizację, która sprzedaje "wolne miejsca parkingowe na Leśnej". Proszę o więcej informacji, może być na priv :)

Pozdrawiam,

Kuba, Leśna 17E
gooreck

Postprzez on » 10 mar 2011, o 09:45

.... to jak z tymi miejscami do parkowania ? Są wolne ?
On

on

Postprzez szumski » 10 mar 2011, o 10:36

TBSów już nie ma.
Chyba ze 2 lata.
Trzeba zrobić debatę, co dalej?
Bo jak mamy budować lądowiska, to ja też chcę. Przynajmniej dysponuję prawem do gruntu.
Może być też na dachu! Bo ja chcę!!!
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 14 mar 2011, o 07:32

Drodzy panowie jak byście chodzili na zebrania wiejskie to byście wiedzieli że są, takiej informacji bynajmniej udzielił Urząd Gminy . Jak macie inne zdanie w tym temacie możecie polemizować jednak uważam że nie na forum tylko w realu czyli na zebraniach wiejskich bo po to one są organizowane. Zapraszam do aktywnego uczestnictwa .
Pozdrawiam Agata

Obrazek
agata122

Postprzez ygloo » 14 mar 2011, o 09:27

P. Agato, są, owszem, do wynajęcia ...... i to KILKA na kilkadziesiąt potrzebnych ....
ygloo

Postprzez agata122 » 15 mar 2011, o 19:26

Zapraszam do rozmowy.tel.502 216 782

Obrazek
agata122

Postprzez on » 22 kwi 2011, o 07:40

Witam Pani Sołtys :-)

Czy może mi Pani podpowiedzieć gdzie można zgłosić lub co można zrobić z "rajdami" kierowców na Leśnej wzdłuż bloków. Po otwarciu ostatnich bloków problem jeszcze bardziej się nasilił i poza uciążliwością (bardzo dużym hałasem) osób które mieszkają od ulicy stwarza to realne niebezpieczeństwo dla bawiących się dzieci. Kierowcy 2 piekarni dostarczający pieczywo do sklepu w budynku C regularnie mają "ustawioną prędkość jak na "obwodnicy" To ni są żarty !!! Prędkość jaką rozwijają kierowcy żeby szybko przejechać przez ten nie krótki wąski odcinek jest ogromna !!!! Jest cieplej a dzieci na dworzu coraz więcej !!! O z grozo nie raz z sąsiadami byliśmy świadkami bądź ostrego hamowania lub "sprintu" Matki, Ojca żeby złapać biegnące małe dziecko w stronę ulicy gdzie właśnie słychać ryk pędzącego "idioty" Nie raz zwracając uwagę (jak się uda) można usłyszeć tylko ......... . Pani sołtys te niskie progi nic nie dają a o nieszczęście nie trudno. Proszę poradzić cos w tej sprawie lub podpowiedzieć mi gdzie można to zgłosić. Korzystając z okazji chciałbym Pani życzyć zdrowych i wesołych świąt wielkiej nocy.
On

on

Postprzez agata122 » 23 kwi 2011, o 19:00

Witam, najlepiej sprawę zgłosić policji bo to ona odpowiada za bezpieczeństwo na drogach.Rozumiem że chodzi o osiedle Leśna 17 ja ze swej strony zasygnalizuję sprawę komisji bezpieczeństwa.
Życzę wszystkim zdrowych ,spokojnych świąt.

Agata Lindner

Obrazek
agata122

Następna strona

Powrót do Kącik Sołtysa Jabłonny