Droga jednokierunkowa wzdłuż bloków przy Leśnej

Masz sprawę do Sołtysa - p. Agata Lindner odpowiada na pytania :)

Postprzez stasiu » 27 sie 2010, o 18:25

Pisze jak wół, że chodziło o bezprawnie parkujących, nie o tych, którzy mają tytuł prawny. Parkujcie sobie na zdrowie. Mi wszystko jedno. Tylko zauważcie przez swoją prywatną sprawę, że socjalizm się już skończył. Zamknijcie swoją prywatna drogę z aktami do władania nią i będziecie sie jeszcze lepiej dogadywać. Zrozumcie, ze brak na osiedlu miejsc parkingowych, a jedynym rozwiązaniem jest takowe sobie kupić a nie wołać aby Wam pozostali mieszkańcy cos oddawali, zapłacili, wykupili czy fundowali - jak to jest w przypadku osiedlowego placu zabaw z samorządowych pieniędzy,
pozdrawiam letnio
stasiu

Postprzez WiTEK » 27 sie 2010, o 20:08

stasiu napisał(a):jak to jest w przypadku osiedlowego placu zabaw z samorządowych pieniędzy,
pozdrawiam letnio

Coś mi umknęło - to tak się da, faktycznie gmina płaci? Ja też bym tak chciał, tylko że w Legionowie... tutaj chyba się nie zgodzą.
WiTEK

Postprzez GOUST » 29 sie 2010, o 07:41

WiTEK napisał(a):Coś mi umknęło - to tak się da, faktycznie gmina płaci? Ja też bym tak chciał, tylko że w Legionowie... tutaj chyba się nie zgodzą.

Plac przy królowej Jadwigi, koło bomi :/ da się
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez ton » 2 wrz 2010, o 09:59

stasiu napisał(a):a nie wołać aby Wam pozostali mieszkańcy cos oddawali, zapłacili, wykupili czy fundowali - jak to jest w przypadku osiedlowego placu zabaw z samorządowych pieniędzy,
pozdrawiam letnio
Jeśli masz na myśli plac zabaw na Leśnej, to w większości został sfinansowany przez Beton-Stal (teren, zabwaki), gmina niewiele dała od siebie (zjeżdżalnie dla najmłodszych, podłoże przy zabawkach).
ton

Poprzednia strona

Powrót do Kącik Sołtysa Jabłonny