Przedszkole i żłobek

Masz sprawę do Sołtysa - p. Agata Lindner odpowiada na pytania :)

Przedszkole i żłobek

Postprzez ton » 22 cze 2009, o 09:52

Kiedy mieszkańcy Jabłonny doczekają się takich luksusów na swoim terenie jak publiczny żłobek i przedszkole? Z jednej strony gmina zachęca do meldowania się i płacenia podatków dla Jabłonny, a z drugiej nie oferuje w zamian nic szczególnego. Wiem, że są różne ważne potrzeby, ale dla większości młodych rodzin osiedlających się w Jabłonnie przedszkole i żłobek to podstawa. W Warszawie nie mamy dużych szans na dostanie się do przedszkola, a o żłobku to można zapomnieć. Kiedy to się zmieni?
ton

Postprzez agata122 » 23 cze 2009, o 07:48

Publiczne przedszkole jest w Gminie Jabłonna , dokładnie to w Chotomowie.
Szkoda że nie zadałeś swoich pytań na Zebraniu Wiejskim byś uzyskał odpowiedzi prosto ze źródła. Kiedy doczekamy się publicznego żłobka trudno mi na to pytanie odpowiedzieć .Zadaj je na stronie Gminy to na pewno uzyskasz odpowiedź.
agata122

Postprzez ton » 23 cze 2009, o 08:08

Agato, wiem że jest przedszkole w Chotomowie, wiem również, że jest tam za mało miejsc by pomieścić dzieci z całej gminy. Dlatego pytam o przedszkole w Jabłonnie - drugie, a nie zamiast tego w Chotomowie.

Nie muszę zadawać pytania na stronie gminy na temat żłobka bo już takie padało i odpowiedź była - nigdy.

P.S. Zadawałem te pytania, na pierwszym Zebraniu Wiejskim na którym byłem (kawał już czasu temu) i uzyskałem odpowiedzi, że przedszkole będzie (powstało w Chotomowie), a żłobka nie będzie, bo gminie szkoda na to pieniędzy.
ton

Postprzez szumski » 23 cze 2009, o 08:19

Warto starać się do przedszkola w Chotomowie. Na pewno JUTRO stawki opłat ulegną dalszemu obniżeniu !!!
6) zmiany uchwały Nr XXIV/253/2008 Rady Gminy Jabłonna z dnia 27 sierpnia 2008r w sprawie ustalenia opłat za świadczenia Przedszkola Gminnego w Chotomowie,
:hah:
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 24 cze 2009, o 20:02

ton ze strony urzędu dostałeś odpowiedź NIGDY a ode mnie oczekujesz czego?-cudu .
Przykro mi ton ale ja nie daję obietnic bez pokrycia .Sołtys jak już pisałam nie jest osobą która decyduje o czymkolwiek w gminie. Następne Zebranie Wiejskie będzie we wrześniu bądź październiku to możemy spróbować nakłonić władze do zmiany decyzji.
Pozdrawiam Agata
agata122

Postprzez ton » 25 cze 2009, o 08:38

agata122 napisał(a):ton ze strony urzędu dostałeś odpowiedź NIGDY a ode mnie oczekujesz czego?-cudu .
Tak! :D
ton

Postprzez agata122 » 25 cze 2009, o 19:04

Łauuuuuu ale niezachwiana wiara w człowieka, dzięki. :shock: :viva: :viva: :viva: :viva:
agata122

Powrót do Kącik Sołtysa Jabłonny