dalsza modernizacja ul. Leśnej

Masz sprawę do Sołtysa - p. Agata Lindner odpowiada na pytania :)

dalsza modernizacja ul. Leśnej

Postprzez myoni » 9 cze 2009, o 11:25

Witam serdecznie,

Mam pytanie. Czy wiadomo co z wykonaniem nawierzchni drogi oraz chodników na dalszym odcinku ul. Leśnej (od nr 17 w stronę lasu). Nowa nawierzchnia położona została na odcinku ul. Leśnej od ul. Przylesie do nr 17. Dalej są zrobiono tylko oświetlenie, czy istnieje szansa, że ten odcinek drogi zostanie w jakiś sposób uporządkowany?
Póki co wjazd na naszą ul. wygląda okropnie a samo poruszanie się po tym odcinku pieszych i aut jest niebezpieczne.

Pozdrawiam

MYONI
myoni

Postprzez stary-nowy » 11 lip 2009, o 15:08

myoni, zadałeś pytanie z gatunku "niewygodnych" chyba :D

Ja się dołączę i zadam pytanie czy i kiedy planowane jest (zgodnie z obowiązującym MPZP) przebicie łącznika 5KX wzdłuż lasu i choć częściowe udrożnienie dojazdu do budynków 17A-G? Skoro innych rozwiązań nie widać :).

A także, czy ewentualna dalsza modernizacja ul. Leśnej od nr 17 - dk przewiduje choć częściowe wykonanie zatoczek/miejsc postojowych przy ulicy?
stary-nowy

Postprzez myoni » 24 sty 2012, o 22:05

Witam

Ponawiam moje pytanie. Czy istnieje jakaś szansa normalną ulicę i chodniki na odcinku ul. Leśnej od nr 17 do ulicy Słoneczna Polana? To tylko jakieś 100 m...Jest tu naprawdę niebezpiecznie.

pozdrawiam

myoni
myoni

Postprzez on » 26 sty 2012, o 09:08

Człowiek ma nieodparte wrażenie że dla naszych władz "dobra Jabłonna" kończy się jak chodnik. Dalej to już nie nasi, tylko jacyś przyjezdni i same kłopoty :(
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Powrót do Kącik Sołtysa Jabłonny