PIKNIK SOłECKI

Masz sprawę do Sołtysa - p. Agata Lindner odpowiada na pytania :)

Postprzez szumski » 9 cze 2009, o 16:52

He, he Janusz ma zaproszenie, dlatego się dopytuje jak było z prawem pierwszej nocy, czy Hr. się dzielił z oficjalnie zaproszonymi gośćmi. Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 9 cze 2009, o 17:28

He, he tego nie wie nikt i niech to Hr.tajemnicą zostanie .
agata122

Postprzez ygloo » 10 cze 2009, o 06:20

myoni napisał(a):Igloo, to miło, że jak zawsze bronisz Pani Sołtys tylko, że tym razem czynisz to zupełnie niepotrzebnie. Takiego ataku nie było po prostu poprosiłem o doprecyzowanie (miałem nadzieje, że w dowcipny sposób).
Jak ci wiadomo nasza Wieś ma sporo nowych mieszkańców. Nowe bloki na Przylesiu oraz nowy blok przy ul. Leśnej 17 g, tak więc pytanie uważam za zasadne zresztą sam nie wiesza gdzie w końcu piknik się odbywa więc… życzę więcej powściągliwości.

Pozdrawiam

MYONI

Myoni,
po 1-sze primo - nie mam za co bronioć Agaty - lubię ją co nie znaczy ze stoję za nia murem, jak mi się cos nie podobuje, mówię o tym głośno. W tym przypadku nie miałbym za co bronić sołtysiny;
po 2-gie primo - Leśna 17 g z tego co mi wiadomo jeszcze nie zamieszkała a więc i mieszkańcow nowych niet;
po 3-cie primo - mój post miał formę tak samo żartobliwą jak Twój, widać nie znamy jeszcze swojego poczucia muhomora;
po 4-te primo - są tylko 2 miejsca w naszej Apfeldorf, gdzie takie imprezy się mogą odbywać (jedno wskazałem ja drugie Agatschen). Pomyliłem się co do miejsca, mea culpa;
i po 5 primo - również życze więcej powściagliwości :-)

Miłego dnia
rav
ygloo

Postprzez myoni » 10 cze 2009, o 08:19

Witam serdecznie Pani Sołtys.

Cóż pytałem o 2008 myśląc o 2009. Do zobaczenia.

Pozdrawiam

MYONI

PS.

Tak naprawdę to nie zwróciłem uwagi na datę, gapa z tego MYONI-ego
myoni

Postprzez Ałek » 10 cze 2009, o 10:24

agata122 napisał(a):Ałek pytanie powinieneś zadać swojemu sołtysowi a nie nam .

To nie było pytanie ad persona... Tak mi się po prostu czasami pewne rzeczy marzą..
A za inicjatywę z kącikiem chapeau!
Ałek

Postprzez szumski » 10 cze 2009, o 11:18

Ałek nie przesadzaj, Parafialny Dzień Dziecka był organizowany przy udziale Rady Sołeckiej, co roku 15 sierpnia masz festyna i grochówki sołeckiej ile dasz rady zmłócić - wszystko za frajer.
Nie chce Ci się po prostu dupy ruszyć i wierzysz tylko w interneta ;)
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Ałek » 10 cze 2009, o 11:47

szumski napisał(a):Ałek nie przesadzaj, Parafialny Dzień Dziecka był organizowany przy udziale Rady Sołeckiej, co roku 15 sierpnia masz festyna i grochówki sołeckiej ile dasz rady zmłócić - wszystko za frajer.
Nie chce Ci się po prostu dupy ruszyć i wierzysz tylko w interneta ;)

Mnie tylko chodziło o tę szufladkę na forum. Kącik Sołtysa Jabłonny. Taką nowoczesną formę dechy przy ogrodzeniu sołtysa.. A nie o grochówkę i "Czerwone maki na Monte Cassino" w wykonaniu Chóru Seniora... A dupę czasami ruszam.. A czasami sama się rusza :)
Ałek

Postprzez szumski » 10 cze 2009, o 12:01

Nie występuje, żaden chór seniora, tylko dzieci z GOKiS, różne grupy. Zawsze podziwiam panie instruktorki - reżyserki za ogrom pracy jaki wkładają w przygotowanie i zapanowanie nad tym wszystkim.

Naszego sołtysa tu nie będzie, bo po raz nikt mu nie zaproponował (to prywatne forum), po dwa sam się nie pchał, po trzy nie ta opcja, po cztery u nas się nie zasiedla 250 rodzin na raz i można pogadać z każdym osobiście. Ja na ten przykład na brak kontaktów z sołtysem narzekać nie mogę. (znam wszystkie sołtyski i sołtysów z naszej gminy) Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 10 cze 2009, o 19:08

myoni mam nadzieję że się z Wami wszystkimi spotkam na pikniku .Bardzo bym chciała Was poznać osobiście Więc jak będziecie, przedstawcie się zawsze lepiej się rozmawia z osobami ,które się zna osobiście.
Pozdrawiam Agata
agata122

Postprzez agata122 » 10 cze 2009, o 19:47

Janusz TY to umiesz ubierać w słowa.Jakie to jest prywatne forum? Zakładki na tym forum tak naprawdę nikt mi nie proponował, a wręcz odradzano mi utworzenie jej. Nie ta opcja ?
Moderatorami tego forum są ludzie z Chotomowa więc jak najbardziej ta opcja.
Prawda jest chyba taka że Artek ma dobry dostęp do każdego mieszkańca (jesteście mniejsi) i nie ma potrzeby prowadzić rozmów on line.
agata122

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik Sołtysa Jabłonny