Jaki ma Pani stosunek

Masz sprawę do Sołtysa - p. Agata Lindner odpowiada na pytania :)

Jaki ma Pani stosunek

Postprzez Naretta » 23 lis 2007, o 13:04

, Szanowna Pani Sołtys,do tegoż artykułu:

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,4698716.html

PS - Wszyscy , którzy weszli w ten temat w poszukiwaniu pikantnych szczegółów, niech się pocałują w nos. :29:

Już sama nie wiem, co o tym wszystkim myśleć... Dlaczego Wójt nie ma takich informacji?
Kobieta może być przyjaciółką mężczyzny, lecz by uczucie to trwało, trzeba je wesprzeć odrobiną fizycznej antypatii.
Naretta

Postprzez agata122 » 23 lis 2007, o 13:17

Nie mam pojęcia czemu pani WÓJT nie ma takich informacji ,być może to następna niespodzianka dla mieszkańców wschodniej Jabłonny.Podobną niespodziankę mieliśmy parę miesięcy temu jak zapewne pani pamięta z zatoczkami autobusowymi.
agata122

Postprzez szumski » 24 lis 2007, o 05:54

szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 24 lis 2007, o 16:58

Dzięki Janusz już to czytałam .Lecz nie w tym rzecz ,pani wójt była na naszym zebraniu wiejskim ledwie parę dni temu ,koncepcji komunikacji wschodniej Jabłonny nie miała więc olbrzymie jest moje zdziwienie jak czytam o pominięciu Jabłonny w planach ZTM komunikującego Legionowo .Ponadto pani wójt oświadczyła że na rozmowy z ZTM zaprosi grupę ludzi reprezentującą poszczególne osiedla wschodniej Jabłonny,oraz sołtysa.Jak wiadomo pani wójt nie mieszka w Jabłonnie tym bardziej zastępca więc trudno im trafnie ocenić potrzeby mieszkańców .Zaproszenia na to spotkanie nie dostałam, ani nikt z osiedli.
agata122

Powrót do Kącik Sołtysa Jabłonny