ZEBRANIE WIEJSKIE 20 11 2007

Masz sprawę do Sołtysa - p. Agata Lindner odpowiada na pytania :)

ZEBRANIE WIEJSKIE 20 11 2007

Postprzez agata122 » 6 lis 2007, o 11:38

Sołtys Jabłonny Agata Lindner zaprasza mieszkańców Jabłonny na Zebranie Wiejskie ,które odbędzie się 20 11 2007 godz.19 w Domu Ogrodnika przy ulicy Modlińskiej 102.
agata122

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 21 lis 2007, o 20:09

Co tam Sąsiedzi uradziliście na zebraniu wiejskim wczoraj? Szłam sobie na basen, a tam jakaś wielka kupa ludzi w "Ogrodniku"! Dopiero dziś skojarzyłam, że to zebranie wiejskie było.
Joanna Kajdanowicz

Postprzez agata122 » 21 lis 2007, o 22:26

W dniu wczorajszym odbyło się Zebranie Wiejskie,na które przyszło naprawdę dużo mieszkańców.Bardzo dziękuję za tak liczne przybycie, dziękuję mieszkańcom osiedla Hepi ,TBS Przylesie,Bukowy Dworek,Leśna,Rajska, za pomoc doinformowaniu mieszkańców co do terminu zebrania i liczę na dalszą współpracę
Tematami naszego zebrania było:
zakończenie budowy obwodnicy
przejścia dla pieszych w rejonie obwodnicy
komunikacja autobusowa na terenie wschodniej Jabłonny
założenia do budżetu na 2008 dotyczące Jabłonny
utrudnienia w komunikacji samochodowej na ulicach Miła ,Wałowa ,Leśna,
kanalizacja i wodociąg
zły stan dróg
Na moje ręce została złożona petycja podpisana przez mieszkańców dotycząca chodnika na ulicy Szkolnej, oświetlenia chodnika łączącego ulicę Szkolną z rondem S2 oraz zabezpieczenia głębokiego rowu wzdłuż tego chodnika barierką.
Uczestnicy zebrania zgodnie uznali za niezbędną i pilną potrzebę wykonania tych prac z uwagi na bliski termin oddania obwodnicy.
Na koniec zostało odczytane sprawozdanie z zeszłego Zebrania Wiejskiego.
agata122

Powrót do Kącik Sołtysa Jabłonny