Oni popierają Olgę Muniak

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Oni popierają Olgę Muniak

Postprzez Michał » 24 lis 2006, o 18:09

Jak podało najnowsze Dookoła Nas

OLDZE MUNIAK poparcia udzielają:

Marek Półturzycki - kandydat PO
Marek Buniewicz - kandydat PiS
Grażyna Trzaskoma - radna powiatowa z Forum Samorządowego 2006
Roman Smogorzewski - prezydent Legionowa
Andrzej Krzywy - muzyk
Sylwester Sokolnicki - burmistrz Serocka

Pozdrawiam
Michał Konarzewski

ps.
Obecnego wójta z tego comi wiadomo popiera ksiądz proboszcz z Jabłonny...
Michał

Postprzez admin » 24 lis 2006, o 19:00

A ja dostałem na GG informacje taką:

"7309499: (18:29)
Jak podało najnowsze Dookoła Nas

Andrzej Krzywy - muzyk "Demono"

II tura w najbliższą niedzielę!
Krzysztof Kononowicz

ps.
Obecnego wójta popiera ksiądz proboszcz z Jabłonny..
"

Wynika z tego, że Michał Konarzewski=Krzysztof Kononowicz
admin
Site Admin

Re: Oni popierają Olgę Muniak

Postprzez Fotograf » 24 lis 2006, o 19:12

Michał napisał(a):Jak podało najnowsze Dookoła Nas

Andrzej Krzywy - muzyk

Pozdrawiam
Michał Konarzewski

ps.
Obecnego wójta z tego comi wiadomo popiera ksiądz proboszcz z Jabłonny...

Wiesz co oni to sobie moga popierac.
Ludzie maja swoj rozum i sami zadecyduja.
Z tego co wiem w to burmistrz serocka jej nie popiera. Przeczytaj sobie "dookoła nas" nr56 lub "To i owo" nie caly naklad udało sie wykupić ;-) znajdziesz tam oswiadczenia ze jej nie popieraja. Wiec daruj sobie te nedzna agitke. Wojt wczoraj na czacie napisal ze po wygranej wywali ja z roboty wiec nie dziwia mnie te fałszywe glosy poparcia.
Tonacy "brzydko" sie chwyta.
Fotograf

Postprzez mieszkaniec » 24 lis 2006, o 19:52

Młodzi nie pamiętają ale było kiedyś takie hasło „prasa kłamie”. Olgę Muniak popiera kilka osób, które się tego nie wstydzą i nie dały się zastraszyć, a G. Kubalskiego prasa i osoby z nią (nimi) związane. W dzisiejszym Dookoła Nas (gdzie te piękne czasy Dookoła Chotomowa) na pierwszej stronie rewelacja czerwoniak dla mieszkańców Jabłonny, wójt załatwił (czytaj) dzięki twardej postawie, gdy nam zabrał autobusy. A tak naprawdę może będzie może nie jak radni się zgodzą, a maksymalnie szybko będzie to w wakacje przyszłego roku (rewelacja).
Tańcując z Żukami – Polscy The Beatles zawsze słyszałem że to Czerwone Gitary, a nie Żuki ale prasa wie lepiej.
Wyniki wyborów :
– niejaki Wanat Janusz ma lat przecinek (fantastyczny wiek),
– najwięcej głosów otrzymali (porównajcie ale dla mnie co najmniej jedno nazwisko jest chybione).
Coś mi się wydaje że Dookoła Nas to znaczy dokładnie Dookoła Nich a nie Dookoła Gminy Jabłonna czyli Nas.
mieszkaniec

Postprzez bodziowymiatacz » 24 lis 2006, o 21:11

Hehe przed chwilą pan radny nowy(stary) Krzyżanowski, z którymś z Bieńkowskich antykubalskie reklamy wrzucają na podwórka ludzi :lol: Po prostu są niesamowici :shock:
bodziowymiatacz

Postprzez E.T. » 24 lis 2006, o 22:56

ciekawe, bo jest tu kilka osób które usiłują dowodzić, że to GPK prowadzi kampanię negatywną i biedną kryształowo uczciwą Muniak błotem obrzuca... :roll:
E.T.

Postprzez pawelski78 » 25 lis 2006, o 14:42

bodziowymiatacz napisał(a):Hehe przed chwilą pan radny nowy(stary) Krzyżanowski, z którymś z Bieńkowskich antykubalskie reklamy wrzucają na podwórka ludzi :lol: Po prostu są niesamowici :shock:

Moim zdaniem bardziej niesamowici byli ludzie wrzucający ksero z wywiadami Wójta z gazet grubo po 12 w nocy, czyli już w chwili trwania ciszy wyborczej. O 2:00 w nocy nic w skrzynce nie miałem a o 6 rano juz tak.
pawelski78

Postprzez Grazka » 26 lis 2006, o 12:18

Szanowni Państwo.Witam serdecznie na forum.Już dawno miałam ochotę włączyć się w dyskusję.KorzystajAc z okaji chcę wszystkim Państwu podziękować za oddanie na mnie głosów ,dzięki poparciu zdobyłammandat zaufania Radnej Powiatu Legionowskiego.Sartowałam z listy KWW Forum Samorządowe 2006.Uczestnictwo w tych wyborach zaproponowal mi jeden z wójtów powiatu legionowskiego. Przyjęłam tą propozycję jako wyróżnienie,jako chęć współpracy ponieważ mam doświadczenie w pracy w samorządzie Jako Radna Powiatu [jeszcze nie zaprzysieżona] zdaje sobie sprawę,że jest to bardzo duże wyzwanie .Praca w zespole,ktOry już na przedbiegach upolitycznia działania.W mojej sytuacji, nie jestem zrzeszona politycznie będzie bardzo ciężko osiągnąć to co by sie chcialo zrobić,ale myślę,że góre weżmie rozsądek wszystkich radnych .Ja zrobię wszystko aby moja postawa jak i działania doprowadziły do osiągnięcia słusznych celów wyznaczonych przez Zarzad Powiatu jak i Radę.Odniosę sie do wypowiedzi Panów MichaLa i admina.Panie Michale,na przyszłość,żeby Pan był wiarygodnym adresatem to bardzo proszę cytować artykuły czy wypowiedzi zgodnie z rzeczywistościa.Mam nadzieję,że pomylił sie Pan co do odczytywania w Gazecie Dookoła Nas mojego nazwiska.Poniekąt być może ,że ja też bym sie pomyliła,ponieważ nazwiska Pan Trojanowski i Trzaskoma zaczynają się na literę T i trochę podobnie brzmia.Nie ukrywam,że parę razy mylono te nazwiska.Dlatego przyjmuje to jako pomyłkę i mam nadzieje ,że nie umyślną.Prosze Pana o sprostowanie na forum. . Z poważaniem Grażyna Trzaskoma[/url]
Grażyna Trzaskoma
Grazka

Postprzez szumski » 26 lis 2006, o 12:29

Poniekąd pomyliła Pani prawy alt z schift. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez zorro1 » 26 lis 2006, o 14:49

Grazka napisał(a):Już dawno miałam ochotę włączyć się w dyskusję.

Ale nie wiedziałam jak się włącza komputer, a w dodatku nie bardzo potrafię formułować sensownie zdania po polsku (nie mówiąc już o ich napisaniu), więc poprosiłam o pomoc córkę sąsiadów Zosię (lat 9) i razem skleciłyśmy ten wspaniały post. Śmiechu było co niemiara, bo - ani ona ani ja - w życiu jeszcze tego nie robiłyśmy. Później poszłyśmy na lody i rurki z kremem, na które jako radna powiatu [jeszcze nie zaprzysieżona], mam zniżkę w pobliskim sklepie.
Grazka napisał(a): Ja zrobię wszystko aby moja postawa jak i działania doprowadziły do osiągnięcia słusznych celów wyznaczonych przez Zarzad Powiatu jak i Radę.

... a także uczynię wszystko, aby Polska rosła w siłę a ludziom żyło się dostatniej. Amen
zorro1

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)