MUNIAK

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez amam » 24 lis 2006, o 11:37

mam wrażenie, ze pani Muniak troche boi się konfrontacji z Kubalskim i światem zewnetrznym
Na spotkaniu w Chotomowie przed 1 turą wypadła słabiutko i tak sobie myślę, że poległaby na bezpośrednim starciu z Kubalskim
Wykorzystała tragedie na Śląsku i wycofała się z debaty. Przecież to żaden wiec z gwizdkami tylko możliwość oceny obu stron
No i tylko Kubalski odważył się na chat - jak wypadł nie będę oceniać - ale przynajmniej się odważył
amam

Postprzez mieszkaniec » 24 lis 2006, o 12:29

Nie tylko ona by poległa w bezpośrednim starciu. Na gadane facet ma papiery. Zauważyłem jednak, że dość często ucina temat np nie da się to niemożliwe. Wypowiada to autorytatywnie pewnie jakaś socjotechnika.
mieszkaniec

Muniak

Postprzez poltusk » 24 lis 2006, o 12:58

Większość kandydatów w dobie żałoby odwoływała debaty - Marcinkiewicz, HGW itd Tylko miłościwie nam panujący nie. On jest po prostu lepszy od nich!
poltusk

Muniak

Postprzez Małgorzata Mączyńska » 24 lis 2006, o 18:05

[quote="szumski"]Widzisz Małgosiu taki przykład np. jestem w delegacji i jest Kryśka z kaprawymi oczami i Maryśka z koślawymi nogami ale jest jescze Marzenka, którą kocham tylko, że w tej chwili poza zasięgiem i ja wybieram tą trzecią nie ważne, że muszę poczekać nawet jeżeli jest to 4 lata

. I chyba mnie za to nie potępisz. Pozdr.[/quote]

Kazek,
naprawdę nic nie mam przeciwko śubom czystości nawet na cztery lata.
Choć musze przyznać, że w życiu tzw absoluty spotykam rzadko, najczęściej jest wybór między kaprawym oczkiem, a koślawą nóżką
Bywa,że panna próbuje podnieść swoje walory cnotą w wianie szkoda, że ta okazuje się mitem!
Pozdrawiam
Mał.
Do mieszkańca, nie broń mnie Pan, Kazek po prostu po ojcowsku wytłumaczył mi to na przykładzie.
p.s.
Marzenkę chyba znam, przystojna kobieta. Trzeba tylko mieć nadzieję, ze nie straci swojego powabu za cztery lata. :)
Małgorzata Mączyńska

Poprzednia strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)