MUNIAK

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez ania » 21 lis 2006, o 21:40

własnie moja cienko -płaską komorką uwieczniłam jak jest łamane prawo tylko przez kogo ?
p.Muniak czy dyrektorkę przedszkola
http://www.chotomow.pl/images/stories/p ... uniak1.jpg
ania

Postprzez amam » 21 lis 2006, o 22:29

to pani Muniak już pogrzebana ?
taki ładny ołtarzyk jej pani dyrektor zrobiła
amam

Postprzez toja » 22 lis 2006, o 07:46

jeszcze tylko parę zniczy ....i :twisted:
toja

Postprzez General » 22 lis 2006, o 14:12

Ja bym poszedł jeszcze dalej !!!!
Mały plakacik przy każdym łózku małżeńskim, przy każdej wannie, na każdym tylnym siedzeniu samochodu, w chabździorach(krzaki) i dla eksperymentatorów w kuchni.
No bo tam najczęściej powstają nasze pociechy i lepiej można agitować w tych miejscach ich rodziców.
Czyż nie mam racji ??? :lol:
General

Postprzez pawelski78 » 22 lis 2006, o 18:02

Aż mnie dziw bierze jak słucham pojazdów na Panią Muniak.
Że powiesiła plakaty w przedszkolu. To była na 100% ona - nikt więcej. I to tylko i wyłącznie jej wina - śmieszne!!!
Że poparła jakąś dyrektorkę - tragedia, absolutna dyskwalifikacja - żałosne!!!
Organizatorzy pogrzebów się znaleźli.
A że obecny Wójt traci setki tysięcy złotych to nic. Przecież to bogaty Chotomów, stać go i po raz kolejny zagłosuje na nieudacznika.
Waszym tokiem rozumowania można zarzucić obecnemu Wójtowi zaklejanie plakatów innych kandydatów w piątek przed wyborami o 23:59 i zorganizowanie podejrzanych ekip pilnujących plakatów obecnego Wójta i zaczepiających osoby z góry podejrzane o chęć ich usunięcia. I tak by można wymieniać długo. Tylko po co?
Rozmawiajcie tu o prawdziwych problemach a nie o pierdołach.
pawelski78

Postprzez szumski » 22 lis 2006, o 18:40

"Rozmawiajcie tu o prawdziwych problemach a nie o pierdołach."
A czego Ty się Chopie apodziewałeś? Przytaczałem tu opinie ludzi uczonych, że polityka ma wpisaną jako dyrektywę ZEMSTĘ. Polityka na szczeblu gminy to politykierstwo i to już zupełny gnój. Najbardziej mnie śmieszy, jak dla jakichś psich pieniędzy ludzie ponoć wykształceni i wszystko wiedzący fachowcy (mówię tu o wszystkich wielkich naszej gminy) dają nura wszambo. Co się nie wychlapie to spijają później przez słomkę.

20. 11. urodziły mi się śliczne trzy świnki wietnamskie, jak Boga kocham lepiej się z nimi gada, a kogut to już w ogóle mistrz intelektu. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez amam » 22 lis 2006, o 18:45

@pawelski78
będziemy rozmawiali o takich pierdołach, na jakie mamy ochotę - takie są prawa forów internetowych i ich nie zmienimy
i proszę mi pozwolić zachować własną ocenę co jest a co nie jest pierdołą
amam

Postprzez E.T. » 22 lis 2006, o 19:38

pawelski78 napisał(a):Waszym tokiem rozumowania można zarzucić obecnemu Wójtowi zaklejanie plakatów innych kandydatów w piątek przed wyborami o 23:59 i zorganizowanie podejrzanych ekip pilnujących plakatów obecnego Wójta i zaczepiających osoby z góry podejrzane o chęć ich usunięcia. .

Prosze przestan mnie rozśmieszać, bo mam zajady. Wystarczy przejść się po ulicach naszej pięknej gminy i co widać? W chotomowie nie uświadczysz plakatu Kubalskiego, za to plakaty p. Muniak wiszą w Jabłonnie nie tknięte. Cóż na to powie twój tok rozumowania?
A jeśli chodzi o ekipy pilnujące plakatów widać dość już mieli ciągłego zrywania tego co powiesili, to postanowili w nocy przed ciszą wyborczą popilnować. Tylko czy przymus pilnowania plakatów przez ekipe któregoś z kandydatów świadczy zle o nim, czy o konkurencji...?

O ile mnie pamieć nie myli, to zdaje sie na tym właśnie forum ktoś przytoczył rozmowe dwóch fenoli, że "największy z mechaników" płaci po 2 zł za Półturzyckiego. A kogo popiera pan WM? Kubalskiego?

Kubalskie jest nieudacznikiem, za to pani M. jest udaczna aż nadto. Nic nie mogła, na nic nie miała wpływu, ale lody ukrecić sie przy okazji udało. Polecam lekture to i owo.
E.T.

Postprzez pawelski78 » 22 lis 2006, o 22:13

E.T. napisał(a):
Kubalskie jest nieudacznikiem, za to pani M. jest udaczna aż nadto. Nic nie mogła, na nic nie miała wpływu, ale lody ukrecić sie przy okazji udało. Polecam lekture to i owo.

Tak, czytałem. I wiesz co? W skrócie to można opisać jako "tonący brzytwy się chwyta". W jego wypowiedziach wręcz czuć strach.
Co do nietkniętych plakatów to proszę Ty mnie nie rozsmieszaj. Pozrywanych jest masa (tylko kawałki widać) ale nikt sie tego nie czepia i tym bardziej nie oskarża o to p. Kubalskiego. Nie wspomnę już o dopisywaniu na plakatach p. Muniak różnych rzeczy. A co do płacenia za plakat 2zł to też sugerujesz, że to ekipa p. Muniak? Teoria spiskowa. Ale jak chcesz tak uważać to Twoja wola.

A na zajady Pani w aptece powinna cos polecić.

Co do "pierdoł" to trochę przegiąłem. Każda sprawa dla każdego ma inny wymiar. Ale proszę choć trochę mnie zrozumcie. Jak słyszę o plakacie w przedszkolu i następnie o grzebaniu p. Muniak, a wiadomo o kolosalnych błędach Wójta, który stracił setki tysięcy złotych to naprawde ciężko mi te dwie sprawy w ogóle porównywać jako zarzuty.
pawelski78

Postprzez szumski » 22 lis 2006, o 23:27

Widzisz Pawelski, nie ma żadnej alternatywy, bo wszyscy już byli. Chyba, że Indrek bo ten się reklamował przed wyborami parlamentarnymi, że wszyscy już byli tylko on nie ale jak widać teraz jest i to też żadna alternatywa. I jeszcze Kazek Ci powie, że bolszewizm wiecznie żywy, bo bolszewizm to nie Lenin i inne zakalce, bolszewizm to umiejętność obsadzenia aparatem stanowisk od sprzątaczki do premiera. Tak więc jakbyś w niedzielę nie zagłosował przy władzy będzie aparat. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)