Jak radzili nasi radni.

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez szpak » 5 lis 2006, o 12:29

A jak pracowali dla was radni powiatowi??
Z tego co wiem Pani Muniak byla w opozycji wiec miala utrudnione zadanie, a drugim radnym byl o ile dobrze pamietam sam pan Wicestartosta??
Dobrze by bylo zadac to samo pytanie o innych radnych wybranych z tego okregu ale mieszkajacych w gminie Wieliszew tj. Pan Kado i Pani Szymborska.

Pani Szymborska znow probuje - z list PiS (poprzednio LPR).
szpak
Radny Powiatu

Postprzez PiVi » 5 lis 2006, o 12:58

Grzegorz Brzozowicz napisał(a):A jeszcze jeden pomysł. Co myslicie o pubie w którym moglibyśmy sie spotykać, spierać, oglądac mecze i robić wszystko to co lubią duzi chłopcy? Oczywiście o naszych paniach niezapomnimy :D
Przyznam szczerze, ze ten nasz dom kultury wygląda po prostu obskórnie.

Grzegorz Brzozowicz

Ten temat był kiedyś omawiany tutaj na forum- chyba w dziale Anonimowe...
Oczywiście musi być to prywatna inicjatywa.
Nawet zgłosił się jeden gość który oferował otwarcie czegoś takiego-
szukał jedynie miejsca do wykupu w dobrej cenie.
Od razu zaczęły się dyskusje co do opłacalności takiego
biznesu oraz...lokalizacji :)
Każdy chciał mieć blisko :) Co by spacerkiem wpaść na piwko i insze.
Temat cen- takich by gwarantowały utrzymanie się lokalu, oraz jednocześnie pokal piwa nie bolał tak bardzo i z drugiej strony by cena odstraszała ynteligencje typi B czyli amatorów win wszelakich.
Później sprawa umarła śmiercią naturalną.
Para poszła w gwizdek....

PiVi
Ostatnio edytowano 5 lis 2006, o 13:08 przez PiVi, łącznie edytowano 1 raz
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez szumski » 5 lis 2006, o 13:06

"Pomysł fajny, tyle że znów kosztowny". Pomysły komercyjne mają to do siebie, że są łatwiejsze i szybsze w realizacji, a gmina dostała by swoją działkę za dzierżawę terenu i Twoja w tym głowa żeby w całości to poszło na budowę boiska.

Odnośnie wcześniej proponowanych kortów (autor P. Krzysztof) to oświadczam, że nie mam ani schizów ani tego tam co to wszystko zabiera. Chodziło, o być może niefortunnie zacytowaną kwestię Olbrychskiego z filmu Potop. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez toja » 5 lis 2006, o 19:38

Panie Brzozowicz
pan też nie wyglądasz najlepiej a obskórnym nie odważył bym się pana nazwać,bo może zrobię przykrość

ale co tam panu wolno
mam nadzieję że kiedyś,oprócz drogi, zbudujecie sobie pub,ośrodek kultury i inne cuda wianki,piękne i estetyczne ,oczywiście wszystko na Pogodnym

bufonada i snobizm
toja

Postprzez dezorganizator » 5 lis 2006, o 20:03

toja napisał(a):Panie Brzozowicz
pan też nie wyglądasz najlepiej a obskórnym nie odważył bym się pana nazwać,bo może zrobię przykrość

Nie ma to jak merytoryczna dyskusja na poziomie... Żenua...

ale co tam panu wolno
mam nadzieję że kiedyś,oprócz drogi, zbudujecie sobie pub,ośrodek kultury i inne cuda wianki,piękne i estetyczne ,oczywiście wszystko na Pogodnym
bufonada i snobizm

Hau, hau, hau,....
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Postprzez mieszkaniec » 5 lis 2006, o 20:24

A miało być o radnych. No to sprawdziłem. Mój ulubiony radny Modzelewski 22 marca 2006 na 11 głosowań 7 raz był przeciw a dokładnie to 4 raz przeciw 2 razy się wstrzymała raz był nieobecny. Często był przeciw jako jedyny w radzie.
Pan Krzyżanowski, trochę mniej zbuntowany, ale zazwyczaj głosował w tandemie z p. M 3 razy się wstrzymał i 2 razy przeciw.
Pani Pustelnik wstrzymała się raz i raz przeciw i to w najciekawszych sprawach, bo wstrzymanie dotyczyło „wygaśnięcia mandatu radnego Syguły” (tak samo głosowali dwaj pozostali panowie co za wzruszające poczucie więzi z radnym Sygułą, który nie mógł być już dłużej radnym ze względu na wyrok).

Natomiast przeciw znowu wszyscy troje tak samo w sprawie przedszkola w Chotomowie. Jaka to ważna sprawa dla mieszkańców to widać po treści postów na forum. Jeden z tematów ma tytuł pani dyrektor jest chora psychicznie kobieta. Ale widocznie jakieś układy towarzyskie sprawiły że bronili interesów p. dyrektor co tam dobro dzieci.

Nic nie wymyśliłem do sprawdzenia

http://www.jablonna.pl/index.php?cmd=za ... =283&lang=

A tak w ogóle to czy ktoś wie czy warto na nich oddać głos?
Przecież p. Pustelnik jest już chyba 8 lat i jak czytałem w dookoła jest bardzo z siebie zadowolona. To czemu wszyscy narzekają.
Pan Modzelewski też nie pierwszy raz był w samorządach i chyba przedewszystkim protestuje i jest przeciw może trochę konstruktywności co.
mieszkaniec

Postprzez Krzysztof J » 7 lis 2006, o 22:02

najpowazniejszy zarzut dotyczacy dotychczasowych radnych jest taki, ze nie potrafili sie dogadac z innymi tak aby miec wplyw na decyzje zapadajace w gminie a dotyczace Chotomowa

zostali zdominowani przez wojta i popierajacy go klub krewnych-i-znajomych Krolika

i niestety grozi nam teraz powtorka z rozrywki

zauwazcie kogo w tym roku wojt Kubalski wzial do swojego komitetu - swoja stala ekipe (czyli m.in. ciocie i wujka) w Jablonnie,
natomiast w Chotomowie przygarnal pozytywnych zapalencow - np. dzialaczy sportowych i charytatywnych
klucz jego wyboru byl prosty - ci ludzie nie sa dla niego grozni, beda przez 4 lata robic to co im kaze, a w zamian dostana mozliwosc realizowania swoich zyciowych pasji; jak sie zajma sportem to nie beda patrzec wojtowi na rece ani zadawac niewygodnych pytan

bardzo zaluje ze dali sie w ten uklad wciagnac, bo to czesto fajni i sensowni w wiekszosci ludzie, zaangazowani w to co robia

i tak wojt skonstruuje sobie w Chotomowie ekipe poslusznych potakiwaczy
Krzysztof J

Postprzez MISIO » 7 lis 2006, o 22:07

Krzysztofie - w tym temacie mieliśmy rozliczać porzednich radnych, a nie mówić o następnych, którzy jeszcze nie zostali wybrani, pozdrawiam :)
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez Krzysztof J » 7 lis 2006, o 22:12

no toz przeciez napisalem a propos takich postaci bylych radnych jak pp. Wolosiewicz, Kubalski, czy tez z Chotomowa pani Kowalska???
Krzysztof J

Postprzez Krzysztof J » 7 lis 2006, o 22:13

a bo o takiej np. pani Pustelnik to nie ma co gadac

jak to sie mowi - ten sie nie myli kto nikt nie robi, i dlatego pani P byla prze 4 lata nieomylna :D
Krzysztof J

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)