Dobra rada na wybory

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez Tommy » 29 paź 2006, o 19:28

:lol: "Port Floty Wielorybniczej w Jabłonnej" Coś pięknego!!! :lol: Że ja nie mam takich pomysłów. Gratuluję koledze.

A tak w ogóle na Gosiewskiego, gdyby On kandydował na naszego wójta to bym zagłosował, (chociaż PiSuar). Przecież facet, jeśli by chciał to by bieg Wisły zmienił, a kanalizacje to by do południa załatwił, a po południu nowe gimnazjum na przykład. Ale taka miła p. Olga to chyba takich możliwości nie ma i pewnie nawet osobowego by na stacji w Chotomowie zatrzymać nie mogła gdyby go w rozkładzie nie było.

PS
Coraz bardziej wkurza mnie to zrywanie plakatów. Czy to w ogóle zgodne z prawem, tak konkurencje zrywać!? Chociaż bejzbolem mnie jeszcze nikt nie atakował to może nie mam, co narzekać.
Tommy

Postprzez dezorganizator » 29 paź 2006, o 22:01

Tommy napisał(a):Coraz bardziej wkurza mnie to zrywanie plakatów. Czy to w ogóle zgodne z prawem, tak konkurencje zrywać!? Chociaż bejzbolem mnie jeszcze nikt nie atakował to może nie mam, co narzekać.

Jeszcze nie są w radach chłopaki, a już program wyborczy realizują - aktywnie zwalczają bezrobocie - drukarnie opedzić się od zamówień nie mogą...Jak się bejzbolami okładać zaczną, to lekarze i farmaceuci zarobią , a i popatrzeć będzie na co, chleb i igrzyska w jednym...
Tak trzymać, wybory dżwignią gospodarki!
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Postprzez Vera » 29 paź 2006, o 22:05

Tommy wiatr dzisiaj okrótny hulał to i plakaty pozrywał.

ALTERNATYWA też wszędzie pozrywana czy to przypadek , czy wiatr, czy PO.

To samo tyczy się p. MUNIAK , czy to wiatr, czy PO, czy przypadek.
Vera

Postprzez Tommy » 30 paź 2006, o 07:59

Co do Alternatyw zgadza się też ich pozrywało, a ja i tak będę twierdził, że to nienormalne, żeby wiatr tak sobie wybierał, bo p. M wisi jak wisiała. O 6:05 jechałem i przez okna samochodu starałem się stan plakatów wybadać. Teraz to może przymarzną i jakoś lepiej będzie.
Tommy

Poprzednia strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)